Sommertræf 2011
: 7. jun 2010, 23:21
Hvis der ikke er andre kandidater på banen, vil ?Tirsdagsklubben? (på opfordring) arrangere det årlige sommertræf i Juni måned 2011.
Arrangementet vil foregå i og omkring Ebeltoft - Mols.
Billede er af nogle af hovederne fra ?Tirsdagsklubben´s? årsafslutning 2009.
3909
På vegne af ?Tirsdagsklubben? :seeya:
Inge & Finn
Se programmet nederst på indlæget efter Program 8 ( Åben og kan printes ud )
TILMELDINGSLISTE
Program 1: Fredag til søndag / dobb. Værelse: (Fuldt program )
0652 - Inge & Finn Olesen CHEF mob: 20 75 51 31 & 20 22 51 31
0566 - Joan Christensen & Finn Jeppesen SOUSCHEF mob. 60 18 49 97
0831 - Maja & Karsten Rasmussen CREW
0693 - Rikke & Morten Lading CREW
0762 - Helle & Carsten Skyt CREW
0843 - Ulla & Bent Ammitzbøll Jensen CREW
0829 - Leif Dichmann CREW
0738 - Jan Knees CREW
0724 - Britt & Niels Jørgen Pedersen CREW
1098 - Yrsa & Hans Poulsen CREW
0373 - Jonna Bax & Allan Madsen
0296 - Helle & Jens Kjær
1090 - Edel & Per Holmegaard
0600 - Hanne & Henrik Berg
0979 - Jane & Jens Damgaard
0983 - Dorte & Allan Brunbjerg
1228 - Pia & Frank Olsen
0545 - Tilde & Ole Mathiasen
0761 - Joan & Poul Pedersen
1063 - Jytte & Kjeld Ottesen
1110 - Linda & Jens Nielsen
0443 - Bodil & Per Pedersen
0534 - Aase & Svend Damgaard
1159 - Dorthe & Michael Nielsen
0137 - Grethe & Flemming Hansen
0299 - Gerda & Knud-Erik Riis
0846 - Bente & Christian Moesgaard
0494 - Inger & Benny Jepsen
0259 - Anni & Peter Bak
0678 - Jonna & Søren Skak
0038 - Sofie & Jan Simonsen
0251 - Lene & Ulrik Sinding
0725 - Kim Gundelach + 1
0055 - Ilse & Allan Kragelund
0420 - Jeanette Schou & Henrik Lysdahl
0596 - Lise & Steffen Jørgensen
0933 - Helle & Erling Nielsen
1056 - Anny & Henning Halvorsen
0946 - Anna-Maria & Jørgen Reimers
0106 - Ghislaine & Erik Lolk De Liffiac
0321 - Birgit Mathiesen & Tommy Eriksen
0781 - Beritt Poulsen & Jan Bach
0541 - Linda & Niels Sjørup
0412 - Bodil & Niels-Ejnar Rytter
1167 - Hella & Leif Jensen
0887 - Rikke & Søren Jørgensen
1097 - Anne Marie Miang & Leif Byllemos
0110 - Anne-Mette & Karsten Jepsen
0852 - Solvejg & Jean Rasmussen
0352 - Tina Madsen & Jan Dohse
0477 - Heidi Jørgensen & Kenneth Sigh
1292 - Kirsten & Peter Andreasen
0771 - Oskar & Christian Lilleraas "Fra Norge"
0323 - Marianne & Knud Kjær
0250 - Aneta & Jes Klein,
1039 - Annie & Jens Studsholt
0105 - Sanne & Finn Søgård
0991 - Lone & Jørgen Halvorsen
1062 - Jeanette Madsen & Kurt Pedersen
0766 - Sigrid & Niels Liisberg
Program 1A: Fredag til søndag / ÷ Overnatning (Fuldt program )
0696 - Hanne & Bruno Christensen CREW
0598 - Bente & Morten Tvedsborg + 1
Program 2: Fredag til søndag / enkeltværelse: ( Fuldt program )
0402 - Ib Petersen CREW
0788 - Eva Helene Andersen
0831 - Thomas Rasmussen
Program 2A: Fredag til søndag / ÷ Overnatning (Fuldt program )
1120 - Per Christensen
Program 3: Fredag til lørdag / dobb. Værelse:
Program 3A: Fredag aften
1017 - Susanne & Jørgen Hill-Madsen
Program 4: Fredag til lørdag / enkeltværelse:
Program 5: Lørdag til søndag / dobb. Værelse:
0735 - Margit & Torben Hjuler
0610 - Vagner Brask
0000 - Jeanette & Martin Brask (610)
0000 - Pernille Brask & Jens Jensen (610)
0457 - Stine & Simon Møller
1169 - Doris & Oluf Bisgaard
1112 - Karen & Jonny Christensen
Program 6: Lørdag til søndag / enkeltværelse:
Program 7: Lørdag med aftenarrangement:
0617 - Maybritt & Tom Nielsen
Program 8: Lørdag formiddag og eftermiddag:
0980 - Hanne & Jørgen Lemming CREW
0516 - Karen & Steen Thygesen
0010 - Maj-Lis & Lars Christiansen
Arrangementet vil foregå i og omkring Ebeltoft - Mols.
Billede er af nogle af hovederne fra ?Tirsdagsklubben´s? årsafslutning 2009.
3909
På vegne af ?Tirsdagsklubben? :seeya:
Inge & Finn
Se programmet nederst på indlæget efter Program 8 ( Åben og kan printes ud )
TILMELDINGSLISTE
Program 1: Fredag til søndag / dobb. Værelse: (Fuldt program )
0652 - Inge & Finn Olesen CHEF mob: 20 75 51 31 & 20 22 51 31
0566 - Joan Christensen & Finn Jeppesen SOUSCHEF mob. 60 18 49 97
0831 - Maja & Karsten Rasmussen CREW
0693 - Rikke & Morten Lading CREW
0762 - Helle & Carsten Skyt CREW
0843 - Ulla & Bent Ammitzbøll Jensen CREW
0829 - Leif Dichmann CREW
0738 - Jan Knees CREW
0724 - Britt & Niels Jørgen Pedersen CREW
1098 - Yrsa & Hans Poulsen CREW
0373 - Jonna Bax & Allan Madsen
0296 - Helle & Jens Kjær
1090 - Edel & Per Holmegaard
0600 - Hanne & Henrik Berg
0979 - Jane & Jens Damgaard
0983 - Dorte & Allan Brunbjerg
1228 - Pia & Frank Olsen
0545 - Tilde & Ole Mathiasen
0761 - Joan & Poul Pedersen
1063 - Jytte & Kjeld Ottesen
1110 - Linda & Jens Nielsen
0443 - Bodil & Per Pedersen
0534 - Aase & Svend Damgaard
1159 - Dorthe & Michael Nielsen
0137 - Grethe & Flemming Hansen
0299 - Gerda & Knud-Erik Riis
0846 - Bente & Christian Moesgaard
0494 - Inger & Benny Jepsen
0259 - Anni & Peter Bak
0678 - Jonna & Søren Skak
0038 - Sofie & Jan Simonsen
0251 - Lene & Ulrik Sinding
0725 - Kim Gundelach + 1
0055 - Ilse & Allan Kragelund
0420 - Jeanette Schou & Henrik Lysdahl
0596 - Lise & Steffen Jørgensen
0933 - Helle & Erling Nielsen
1056 - Anny & Henning Halvorsen
0946 - Anna-Maria & Jørgen Reimers
0106 - Ghislaine & Erik Lolk De Liffiac
0321 - Birgit Mathiesen & Tommy Eriksen
0781 - Beritt Poulsen & Jan Bach
0541 - Linda & Niels Sjørup
0412 - Bodil & Niels-Ejnar Rytter
1167 - Hella & Leif Jensen
0887 - Rikke & Søren Jørgensen
1097 - Anne Marie Miang & Leif Byllemos
0110 - Anne-Mette & Karsten Jepsen
0852 - Solvejg & Jean Rasmussen
0352 - Tina Madsen & Jan Dohse
0477 - Heidi Jørgensen & Kenneth Sigh
1292 - Kirsten & Peter Andreasen
0771 - Oskar & Christian Lilleraas "Fra Norge"
0323 - Marianne & Knud Kjær
0250 - Aneta & Jes Klein,
1039 - Annie & Jens Studsholt
0105 - Sanne & Finn Søgård
0991 - Lone & Jørgen Halvorsen
1062 - Jeanette Madsen & Kurt Pedersen
0766 - Sigrid & Niels Liisberg
Program 1A: Fredag til søndag / ÷ Overnatning (Fuldt program )
0696 - Hanne & Bruno Christensen CREW
0598 - Bente & Morten Tvedsborg + 1
Program 2: Fredag til søndag / enkeltværelse: ( Fuldt program )
0402 - Ib Petersen CREW
0788 - Eva Helene Andersen
0831 - Thomas Rasmussen
Program 2A: Fredag til søndag / ÷ Overnatning (Fuldt program )
1120 - Per Christensen
Program 3: Fredag til lørdag / dobb. Værelse:
Program 3A: Fredag aften
1017 - Susanne & Jørgen Hill-Madsen
Program 4: Fredag til lørdag / enkeltværelse:
Program 5: Lørdag til søndag / dobb. Værelse:
0735 - Margit & Torben Hjuler
0610 - Vagner Brask
0000 - Jeanette & Martin Brask (610)
0000 - Pernille Brask & Jens Jensen (610)
0457 - Stine & Simon Møller
1169 - Doris & Oluf Bisgaard
1112 - Karen & Jonny Christensen
Program 6: Lørdag til søndag / enkeltværelse:
Program 7: Lørdag med aftenarrangement:
0617 - Maybritt & Tom Nielsen
Program 8: Lørdag formiddag og eftermiddag:
0980 - Hanne & Jørgen Lemming CREW
0516 - Karen & Steen Thygesen
0010 - Maj-Lis & Lars Christiansen